spec-auto
spec-auto

Про компанію

Наша компанія, ТОВ «СпецАвтоЛьвів», з 2006 року здійснює перевезення вантажів автомобільним транспортом по Львову, області та усій території України.

      Протягом багатьох років ми здійснюємо перевезення вантажів як приватним (фізичним і юридичним особам), так і державним замовникам. Ми маємо в своєму розпорядженні власний парк вантажних автомобілів різної вантажопідйомності (від 2 до 18 тон.), різного типу кузова (платформа, бортові автомобілі, трали, легкові та вантажні евакуатори) і різних габаритів (довжина від 6 метрів до 13 метрів). Всі автомобілі компанії обладнані системами супутникового моніторингу, відповідно, ми готові надавати інформацію в режимі реального часу про місцезнаходження і переміщеннях Вашого вантажу.

     Ми постійно розвиваємося, розширюємо і оновлюємо парк наших автомобілів. Весь транспорт нашої організації проходить своєчасний технічний огляд і ремонт на станціях технічного обслуговування. Наш великий досвід у вантажних перевезеннях дозволяє нам впевнено виконати практично будь-яке завдання, пов’язане з перевезенням вантажів.

      Професійні водії, грамотна і налагоджена диспетчерсько-логістична служба компанії гарантують швидке і якісне виконання будь-якого замовлення, оптимальний вибір маршруту пересування і необхідного транспорту, контроль за переміщенням вантажу а також мінімальні фінансові витрати наших Замовників на транспортні послуги. Ми надаємо можливість здійснити попереднє замовлення ( «забронювати») необхідний автомобіль на будь-який день і годину. Ви можете бути абсолютно впевнені, що в призначений час автомобіль прибуде на завантаження. У разі зміни будь-яких обставин, ми готові своєчасно замінити один автомобіль на інший.

Ми здійснюємо цілодобово:

  • Послуги крана-маніпулятора;
  • Перевезення будматеріалів, послуги бортовими автомобілями;
  • Перевезення спецтехніки;
  • Послуги евакуатора в/п до 6тон;
  • Послуги вантажного евакуатора;
  • Послуги трала.

Достатньо зателефонувати нам і всі питання з перевезення Вашого вантажу будуть вирішені!

  • Ми готові працювати з будь-якою формою оплати – готівковий або безготівковий розрахунок з ПДВ.
  • При виконанні великих обсягів перевезень і роботі на постійній основі, нашим клієнтам надаються знижки.
  • Ми працюємо з задоволенням! Дбайливо і уважно ставимося до наших Партнерів та їх вантажів!
  • Ми готові виконати нашу роботу в будь-який час дня і ночі, без вихідних і святкових днів!

Виникли питання?

Чи не впевнені, що Вашу ідею можливо втілити в життя? Бажаєте проконсультуватись з нашими співробітниками? Зв’яжіться з нами і ми раді будемо відповісти на усі Ваші питання.

error: Content is protected !!